Kancelaria

Bielański i Wspólnicy adwokaci, radcowie prawni spółka partnerska

Siedziba główna

Charakterystyka kancelarii
Kancelaria Bielański i Wspólnicy specjalizuje się w pomocy prawnej dla firm sektora MSP. Usługi świadczone są zarówno w formie stałej obsługi prawnej bieżącej działalności Klientów Kancelarii, jak i poprzez doradztwo przy realizacji poszczególnych projektów. Kancelaria prowadzi ponadto praktykę w sprawach karnych gospodarczych.
 • Specjalizacje
  1. PRAWO ADMINISTRACYJNE
  2. PRAWO BUDOWLANE
  3. PRAWO GOSPODARCZE
  4. PRAWO HANDLOWE
  5. PRAWO KARNE
  6. PRAWO KARNE-SKARBOWE
  7. PRAWO KONKURENCJI
  8. PRAWO NIERUCHOMOŚCI
  9. PRAWO PRACY
  10. PRAWO UNII EUROPEJSKIEJ
 • Języki obce
  1. angielski
  2. hiszpański
Zespół kancelarii
 • Krzysztof Bielański
  Krzysztof Bielański odpowiada w kancelarii Bielański i Wspólnicy za obsługę prawną firm sektora MSP. Repezentuje Klientów w postępowanich administracyjnych, doradza z zakresu zbiorowego prawa pracy. Interesuje się także odpowiedzialnością odszkodowawczą władz publicznych.

 • Maciej Burda
  Maciej Burda kieruje praktyką karną Kancelarii Bielański i Wspólnicy adwokaci, radcowie prawni spółka partnerska. Specjalizuje się w prawie karnym gospodarczym i prawie karnym skarbowym.

 • Joanna Składowska
  Joanna Składowska zajmuje się w Kancelarii Bielański i Wspólnicy obsługą podmiotów zagranicznych, sprawami z zakresu prawa nieruchomości. Specjalizuje się w prawie autorskim i prawie reklamy.

Wpisz swoje dane, aby skontaktować się z kancelarią

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zawarte w formularzu zapytanie.

Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego.
Wysyłanie zgłoszenia zakończyło się powodzeniem.