Kancelaria

Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Działoszyk

Siedziba główna

Gdzie jesteśmy?
  Charakterystyka kancelarii

  Kancelaria adwokata Roberta Działoszyka świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, w tym prawa kontraktów, prawa rzeczowego oraz prawa spadkowego, z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego, w tym prawa spółek handlowych, prawa administracyjnego oraz prawa karnego.

  Ambicją Kancelarii jest zapewnienie jej Klientom profesjonalnej i skutecznej ochrony prawnej przy uwzględnieniu zasad etyki adwokackiej oraz wymogów najwyższej poufności.

  W ramach prowadzonej działalności Kancelaria oferuje swoim Klientom udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, pism procesowych oraz zastępstwo procesowe przed sądami i organami.

  Domeną Kancelarii jest pełne zaangażowanie w każdą powierzoną jej sprawę, stosowanie elastycznych zasad współpracy, które uzgadniane są indywidualnie z każdym Klientem, a także życzliwość i komunikatywność we wzajemnych relacjach.

  Osoby szukające pomocy prawnej prosimy o kontakt.

  • Specjalizacje
   1. PRAWO CYWILNE
   2. PRAWO GOSPODARCZE
   3. PRAWO KARNE
   4. PRAWO PRACY
   5. PRAWO RODZINNE I OPIEKUŃCZE
  Wpisz swoje dane, aby skontaktować się z kancelarią

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zawarte w formularzu zapytanie.

  Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego.
  Wysyłanie zgłoszenia zakończyło się powodzeniem.