Kancelaria

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Fortuna & Szczepaniak Spółka Partnerska

Siedziba główna

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Fortuna & Szczepaniak Spółka Partnerska

Charakterystyka kancelarii
Kancelaria jest w stanie udzielić pomocy prawnej w każdej sprawie w zakresie objętym ustawami o adwokaturze i o radcach prawnych. Posiadamy szczególne doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań z tytułu ubezpieczeń majątkowych i osobowych (odszkodowania, ubezpieczenia majątkowe i osobowe, prawo ubezpieczeniowe). Kancelaria wykonuje usługi na terenie całego kraju. Preferowany sposób rozliczania : minimalne wynagrodzenie za poradę prawną 122 zł minimalne wynagrodzenie za opracowanie pisma procesowego 244 zł minimalne wynagrodzenie za zastępstwo procesowe - stawki minimalne określone w r rozporządzeniach Ministra Sprawiedliwości o opłatach za czynności adwokackie i radców prawnych[b] [/b][b] [/b]
 • Specjalizacje
  1. PRAWO UBEZPIECZEŃ MAJĄTKOWYCH I OSOBOWYCH
 • Języki obce
  1. angielski
  2. niemiecki
  3. esperanto
Zespół kancelarii
 • Świętosław Janusz Fortuna
  Świętosław Fortuna – wspólnik – partner zarządzający, radca prawny, specjalista z zakresu prawa ubezpieczeń; posiada szczególne doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań z tytułu ubezpieczeń majątkowych i osobowych (odszkodowania, ubezpieczenia majątkowe i osobowe, prawo ubezpieczeniowe, prawo ubezpieczeń majątkowych).

 • Piotr Szczepaniak
  Piotr Szczepaniak – wspólnik – partner zarządzający kancelarii. Specjalista z zakresu prawa handlowego, podatków, prawa rodzinnego i odszkodowań, jest obrońcą w sprawach karnych.

Wpisz swoje dane, aby skontaktować się z kancelarią

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zawarte w formularzu zapytanie.

Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego.
Wysyłanie zgłoszenia zakończyło się powodzeniem.