Kancelaria

Kancelaria Radców Prawnych Celińska-Banaszek Piskorska-Szczepaniuk sp.p.

Siedziba główna

 • Krakowskie Przedmieście 58/5c 5c

  20-002 Lublin

 • T: 81 442 58 50
Gdzie jesteśmy?
  Charakterystyka kancelarii

  Nasza kancelaria jako spółka partnerska powstała w 2009 r. na bazie funkcjonujących od 2006/7 r. kancelarii indywidualnych partnerów. Tworzą ją wspólnicy - radcy prawni Anna Celińska-Banaszek i Magdalena Piskorska-Szczepaniuk. Długoletnie i wszechstronne doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi prawne najwyższej jakości, oparte na znajomości przepisów prawa oraz poznaniu specyfiki poszczególnych klientów. Zapewniamy stałą obsługę prawną przedsiębiorcom, w tym spółkom prawa handlowego. Ważną częścią praktyki Kancelarii jest obsługa klientów zagranicznych, a także klientów sektora publicznego. Kancelaria świadczy również kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych. Usługi świadczymy także w języku angielskim, rosyjskim i francuskim.

  • Specjalizacje
   1. PRAWO ADMINISTRACYJNE
   2. PRAWO CYWILNE
   3. PRAWO PODATKOWE
   4. PRAWO UNII EUROPEJSKIEJ
   5. PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
  • Języki obce
   1. angielski
   2. francuski
   3. rosyjski
  Zespół kancelarii
  • Magdalena Piskorska
   Radca prawny, partner Kancelarii Lech i Partnerzy Spółka Partnerska Adwokatów i Radców Prawnych Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym, obrocie nieruchomościami, prawie własności intelektualnej oraz prawie zamówień publicznych. W ramach obsługi klienta indywidualnego jest szczególnie zainteresowana sprawami z zakresu prawa rodzinnego, zwłaszcza z elementem międzynarodowym. Posiada bogate doświadczenie w świadczeniu usług prawnych na rzecz rożnego rodzaju przedsiębiorców w ramach stałej, kompleksowej obsługi prawnej, w tym w siedzibie spółki akcyjnej z udziałem Skarbu Państwa. Doświadczenie to obejmuje zakładanie przedsiębiorstw, bieżące doradztwo, tworzenie projektów i negocjacje umów, reprezentację przed sądem i w toku pozasądowego rozwiązywania sporów. Współpracuje z kancelariami zagranicznymi, przede wszystkim w celu skutecznego świadczenia usług prawnych w sprawach z elementem transgranicznym.

  • Anna Celińska - Banaszek
   Radca prawny, partner Kancelarii Lech i Partnerzy Spółka Partnerska Adwokatów i Radców Prawnych Specjalista w obsłudze spółek prawa handlowego, zagadnieniach regulacji i organizacji funkcjonowania przedsiębiorstw oraz zabezpieczeniach i prawie umów w obrocie gospodarczym. Posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu skomplikowanych procesów gospodarczych, także przed Sądem Najwyższym. Obszary zainteresowań: prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo handlowe, prawo przewozowe i spedycyjne, prawo zamówień publicznych, negocjacje, pozasądowe formy rozwiązywania sporów, procesy sądowe gospodarcze i cywilne. W ramach zatrudnienia od 2002 r. - najpierw w indywidualnych kancelariach radców prawnych, potem w jednej z wiodących kancelarii radców prawnych w Lublinie - zdobyła między innymi doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych spraw sądowych cywilnych i gospodarczych o wysokiej wartości przedmiotu sporu, doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed Sądem Najwyższym, jak również

  Wpisz swoje dane, aby skontaktować się z kancelarią

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zawarte w formularzu zapytanie.

  Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego.
  Wysyłanie zgłoszenia zakończyło się powodzeniem.