Kancelaria

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Lange

Siedziba główna

Charakterystyka kancelarii
Kancelaria powstała w 2004r. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa bankowego i prawnych aspektów obrotu wierzytelnościami. Przedmiotem zaintersowań Kancelarii są również zagadnienia z zakresu prawnych zabezpieczeń wierzytelności.[b] [/b] Kancelaria reprezentuje Klientów w sporach z firmami windykacyjnymi.
 • Specjalizacje
  1. PRAWO BANKOWE
  2. PRAWO CYWILNE
  3. PRAWO GOSPODARCZE
  4. PRAWO MIESZKANIOWE (SPÓŁDZIELCZE)
  5. ZABEZPIECZANIE I WINDYKACJA NALEŻNOŚCI
 • Języki obce
  1. angielski
Zespół kancelarii
 • Krzysztof Lange
  Kancelaria istnieje od 2004 roku. Wiodącą specjalizacją Kancelarii jest prawo bankowe. W ramach tej specjalizacji Kancelaria dedykuje pomoc prawną zarówno bankom, jak i ich Klientom. Pomoc prawna z zakresu prawa bankowego obejmuje w szczególności: - ochronę praw Klienta w relacjach z bankami i funduszami sekurytyzacyjnymi oraz firmami windykacyjnymi, - opiniowanie umów bankowych, - sporządzanie opinii i analiz prawnych. Kancelaria specjalizuje się również w zagadnieniach z zakresu prawa samorządu terytorialnego, zwłaszcza finansowania inwestycji komunalnych oraz relacji samorządu terytorialnego z bankami i przedsiębiorcami.

Wpisz swoje dane, aby skontaktować się z kancelarią

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zawarte w formularzu zapytanie.

Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego.
Wysyłanie zgłoszenia zakończyło się powodzeniem.