Kancelaria

Kancelaria Prawna Radca Prawny Tomasz Lauzer

Siedziba główna

Charakterystyka kancelarii
Mec. Tomasz Lauzer posiada 7 letnie doświadczenie związane z praktyką prawną. Poczatkowo w ramach aplikacji sądowej a nastepnie w toku szkoleń i praktyk na aplikacji radcowskiej. W tym czasie pracował jako samodzielny referent ds. obsługi prawnej w podmiotach z branży: paliwowej, instalacyjnej, przetwórstwa spozywczego, meblarskiej. Obecnie jako radca prawny prowadzi indywidualną kancelarię. Kancelaria specializuje się w szeroko pojetym prawie cywilnym oraz w procedurze cywilnej. Realizuje również nietypowe projekty takie jak np. asysta w procesie zbywania pakietu kontrolnego akcji, prywatyzacja, transakcje kupca zastępczego, współpraca z osobami zagranicznymi. Kancelaria stale poszerza zakres usług wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta. Jako nowość wprowadzono zakładanie sklepów internetowych oraz reprezentację klienta w postępowaniu o uzyskanie funduszy unijnych.
 • Specjalizacje
  1. PRAWO GOSPODARCZE
  2. odszkodowania
 • Języki obce
  1. angielski
  2. rosyjski
  3. hiszpański
Zespół kancelarii
 • Tomasz Lauzer
  Mec. Tomasz Lauzer posiada doświadczenie związane z pracą na rzecz podmiotów z branży: paliwowej, instalacyjnej, przetwórstwa spożywczego, meblarskiej. Obecnie jako radca prawny prowadzi indywidualną kancelarię. Kancelaria specjalizuje się w szeroko pojętym prawie gospodarczym, cywilnym, podatkowym i administracyjnym. Realizuje również nietypowe projekty takie jak np. asysta w procesie zbywania pakietu kontrolnego akcji, prywatyzacja, współpraca z osobami zagranicznymi. Kancelaria stale poszerza zakres usług wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta. Jako nowość wprowadzono zakładanie sklepów internetowych oraz reprezentację klienta w postępowaniu o uzyskanie funduszy unijnych.

Wpisz swoje dane, aby skontaktować się z kancelarią

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zawarte w formularzu zapytanie.

Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego.
Wysyłanie zgłoszenia zakończyło się powodzeniem.