Kancelaria

Informacyjno-Prawnicza Agencja VIP sp.z o. o.

Siedziba główna

Charakterystyka kancelarii
Vlasova & Partners to piewsza prywatna firma prawnicza założona w Republice Białoruś w 1990 r. Od 1998 r. działa w Białymstoku jej oddziałInformacyjno-Prawniczo Agencja VIP sp. z o.o. Firma świadczy usługi w zakresie rejestracji działalności gospodarczej, obrotu nieruchomosciami, obsługi prawnej transakcji importowychi eksportowych, windykacji długów, ochrony prawnej własności intelektualnej, prawa podatkowego, uregulowań dewizowych i celnych
 • Specjalizacje
  1. PRAWO CYWILNE
  2. PRAWO GOSPODARCZE
  3. PRAWO HANDLOWE
  4. PRAWO PODATKOWE
  5. PRAWO UBEZPIECZEŃ MAJĄTKOWYCH I OSOBOWYCH
 • Języki obce
  1. angielski
  2. niemiecki
  3. rosyjski
Zespół kancelarii
 • Dorota Łuszyńska
  Vlasova & Partners to piewsza prywatna firma prawnicza założona w Republice Białoruś w 1990 r. Od 1998 r. działa w Białymstoku jej oddział Informacyjno-Prawniczo Agencja VIP sp. z o.o. Firma świadczy usługi w zakresie rejestracji działalności gospodarczej, obrotu nieruchomosciami, obsługi prawnej transakcji importowychi eksportowych, windykacji długów, ochrony prawnej własności intelektualnej, prawa podatkowego, uregulowań dewizowych i celnych.

Wpisz swoje dane, aby skontaktować się z kancelarią

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zawarte w formularzu zapytanie.

Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego.
Wysyłanie zgłoszenia zakończyło się powodzeniem.