Kancelaria

Kancelaria Prawna - Rechtsanwalt - Andreas Martin

Siedziba główna

Kancelaria Prawna - Rechtsanwalt - Andreas Martin

Charakterystyka kancelarii
http://www.adwokat-niemcy.de Prawni niemiecki Andreas Martin prowadzi swoją kancelarię w Löcknitz. Kancelaria znajduje się w odległości 20 km od granicy polsko-niemieckiej (przejście graniczne w Lubieszynie). Ponadto prawnik niemiecki Andreas Martin wpisany jest jako pierwszy niemiecki prawnik na liście zagranicznych adwokatów w Szczecińskiej Izbie Adwokackiej. Kolejna kancelaria prawnika niemieckiego Andreasa Martina znajduje się w Szczecinie, przy al. Wojska Polskiego 5/1 70-470 Szczecin, tel. 091 814-25-00. W kancelarii w Szczecinie Andreas Martin współpracuje z dwoma polskimi adwokatami. Udzielanie porad, jak i korespondencja z polskimi klientami odbywa się oczywiście w języku Polskim. http://www.adwokat-niemcy.de jest prowadzona przez prawnika niemieckiego - Rechtsanwalt - Andreas Martin z kancelarią w Niemczech (Löcknitz) i w Polsce (Szczecin). Andreas Martin jest wpisany jako pierwszy niemiecki prawnik na liscie zagranicznych adwokatow w Szczecinskiej Izbie Adwokackiej, jest również uprawiony do reprezentowania w sądach rejonowych i krajowych (odpowiednik sądu okręgowego w Polsce). Ponadto reprezentuje klientów wobec urzędów takich jak np: Urząd Celny, Prokuratura.
 • Specjalizacje
  1. PRAWO CYWILNE
  2. PRAWO CUDZOZIEMCZE (IMIGRACYJNE)
  3. PRAWO GOSPODARCZE
  4. PRAWO KARNE
  5. Verkehrsrecht
 • Języki obce
  1. angielski
  2. niemiecki
  3. hiszpański
  4. po polsku
Zespół kancelarii
 • Andreas Martin
  Prawni niemiecki Andreas Martin prowadzi swoją kancelarię w Löcknitz. Kancelaria znajduje się w odległości 20 km od granicy polsko-niemieckiej (przejście graniczne w Lubieszynie). Ponadto prawnik niemiecki Andreas Martin wpisany jest jako pierwszy niemiecki prawnik na liście zagranicznych adwokatów w Szczecińskiej Izbie Adwokackiej. Kolejna kancelaria prawnika niemieckiego Andreasa Martina znajduje się w Szczecinie, przy al. Wojska Polskiego 5/1 70-470 Szczecin, tel. 091 814-25-00. W kancelarii w Szczecinie Andreas Martin współpracuje z dwoma polskimi adwokatami. Udzielanie porad, jak i korespondencja z polskimi klientami odbywa się oczywiście w języku Polskim. Adwokat-Niemcy.de jest prowadzona przez prawnika niemieckiego - Rechtsanwalt - Andreas Martin z kancelarią w Niemczech (Löcknitz) i w Polsce (Szczecin). Andreas Martin jest wpisany jako pierwszy niemiecki prawnik na liscie zagranicznych adwokatow w Szczecinskiej Izbie Adwokackiej, jest również uprawiony do reprezentowania w sądach rejonowych i krajo

Wpisz swoje dane, aby skontaktować się z kancelarią

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zawarte w formularzu zapytanie.

Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego.
Wysyłanie zgłoszenia zakończyło się powodzeniem.