Kancelaria

Krassowski Niemczyk Adwokaci

Siedziba główna

Krassowski Niemczyk Adwokaci

Charakterystyka kancelarii
"Krassowski Niemczyk Adwokaci" Jako adwokaci prowadzący indywidualne kancelarie połączyliśmy siły w celu świadczenia pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Doświadczenie zdobywane przez nas na różnych polach pozwoliło skonstruować kompleksową ofertę usług prawnych. Dodatkowymi atutami zespołu są: wzajemne zaufanie, merytoryczne wsparcie oraz ciągła wymiana doświadczeń. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Podchodzimy do potrzeb Klienta w sposób kompleksowy, elastyczny, uwzględniający jego indywidualne potrzeby i oczekiwania. Specjalizujemy się w prawie karnym, cywilnym i gospodarczym. Udzielamy porad prawnych, a także przygotowujemy opinie prawne. Jako pełnomocnicy lub obrońcy występujemy przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, Sądem Najwyższym, jak również przed organami prokuratury, administracji publicznej i samorządowej oraz innymi podmiotami i instytucjami.
 • Specjalizacje
  1. PRAWO CYWILNE
  2. PRAWO GOSPODARCZE
  3. PRAWO HANDLOWE
  4. PRAWO KARNE
  5. PRAWO KONSUMENCKIE
 • Języki obce
  1. angielski
Zespół kancelarii
 • Filip Niemczyk
  Adwokat prowadzący działalność w ramach kancelarii "Krassowski Niemczyk Adwokaci". Specjalizuje się w prawie karnym i cywilnym, z uwzględeniem prawa spadkowego, rodzinnego, autorskiego, a pondato w prawie medycznym. Reprezentuje klientów przed sądami i organami administracji, przygotowuje pisma procesowe, opinie prawne oraz umowy.

Wpisz swoje dane, aby skontaktować się z kancelarią

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zawarte w formularzu zapytanie.

Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego.
Wysyłanie zgłoszenia zakończyło się powodzeniem.