Kancelaria

Zacharzewski i Wspólnicy

Siedziba główna

 • ul. Kamieńskiego 47

  30-644 Kraków

 • T: 0048124467800
  F: 0048124467801
Charakterystyka kancelarii
Jesteśmy Kancelarią niedużą, Szanujemy Państwa pieniądze. W naszej Kancelarii prawniczej są Państwo obsługiwani w komfortowych, ale i optymalnych warunkach. Unikamy zbytku wiedząc, że niższe koszty stałe to także korzystniejsze stawki. Nie podejmujemy bez uzgodnienia z Klientem dodatkowych czynności i nie narażamy go na zbędne wydatki. Jesteśmy Kancelarią przyjazną dla Klienta. Prawo z roku na rok staje się coraz bardziej skomplikowane, regulacje coraz bardziej szczegółowe, a przez to coraz mniej czytelne. Nie mamy na to wpływu, ale dostrzegamy to zjawisko i bardzo nas ono niepokoi. Rozumiemy, że możecie Państwo czuć się niepewnie na obcym sobie gruncie. Jesteśmy po to, by wspólnie z Państwem rozwiązywać problemy, by proponować optymalne rozwiązania. Chcemy być dla Państwa doradcami i przewodnikami. Jesteśmy Kancelarią lokalną stosującą globalne rozwiązania. Współpracujemy z Kancelariami na całym świecie. Obsługujemy Klientów z całego świata. Pomagamy w prowadzeniu działalności na całym świecie. Pamiętamy, że jesteśmy Stąd. Nie chcemy prowadzić spraw z góry przegranych. Nie obiecujemy sukcesu tam gdzie nie można go osiągnąć. W takim przypadku wolimy otwarcie poinformować o tym Klienta i odmówić prowadzenia takiej sprawy. Owszem, pieniądze są ważne, ale praca powinna sprawiać przyjemność.
 • Specjalizacje
  1. PRAWO AUTORSKIE
  2. PRAWO BANKOWE
  3. PRAWO CYWILNE
  4. PRAWO GOSPODARCZE
  5. PRAWO KARNE
 • Języki obce
  1. angielski
  2. rosyjski
Zespół kancelarii
 • Andrzej Zacharzewski
  Jesteśmy Kancelarią niedużą, Szanujemy Państwa pieniądze. W naszej Kancelarii prawniczej są Państwo obsługiwani w komfortowych, ale i optymalnych warunkach. Unikamy zbytku wiedząc, że niższe koszty stałe to także korzystniejsze stawki. Nie podejmujemy bez uzgodnienia z Klientem dodatkowych czynności i nie narażamy go na zbędne wydatki. Jesteśmy Kancelarią przyjazną dla Klienta. Prawo z roku na rok staje się coraz bardziej skomplikowane, regulacje coraz bardziej szczegółowe, a przez to coraz mniej czytelne. Nie mamy na to wpływu, ale dostrzegamy to zjawisko i bardzo nas ono niepokoi. Rozumiemy, że możecie Państwo czuć się niepewnie na obcym sobie gruncie. Jesteśmy po to, by wspólnie z Państwem rozwiązywać problemy, by proponować optymalne rozwiązania. Chcemy być dla Państwa doradcami i przewodnikami. Jesteśmy Kancelarią lokalną stosującą globalne rozwiązania. Współpracujemy z Kancelariami na całym świecie. Obsługujemy Klientów z całego świata. Pomagamy w prowadzeniu działalności na całym świecie. Pami

Wpisz swoje dane, aby skontaktować się z kancelarią

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zawarte w formularzu zapytanie.

Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego.
Wysyłanie zgłoszenia zakończyło się powodzeniem.