Kancelaria

Kancelaria Adwokacka Iwona Zubrzycka-Zięba

Siedziba główna

 • Vincenta van Gogha 9B/14A

  03-188 Warszawa

 • T: 606-733-230
  F: 22 6203255

Kancelaria Adwokacka Iwona Zubrzycka-Zięba

 • Ogrodowa 31/35

  00-893 Warszawa

 • T: 606-733-230
  F: 22 6203255
Charakterystyka kancelarii
Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, rzetelnie i profesjonalnie. Kancelaria świadczy obsługę prawną opracowując najkorzystniejsze i najbardziej odpowiednie rozwiązania przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Oferujemy usługi w zakresie: ■prawa cywilnego, w szczególności: ochrona własności, zniesienie współwłasności, zasiedzenie, służebności, spadki, dział spadku, odszkodowania; ■prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności: rozwody, separacje, podział majątku wspólnego, alimenty; ■prawa karnego, wykroczeń i postępowania wykonawczego; ■prawa handlowego; ■prawa pracy i ubezpieczeń społecznych; ■prawa administracyjnego; ■rejestracji i obsługi spółek; ■kompleksowej bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych; ■windykacji należności; ■postępowania egzekucyjnego. Kancelaria sporządza także opinie prawne, udziela pisemnych i ustnych porad prawnych, prowadzi negocjacje, reprezentuje Klientów przed sądami, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami. Pomoc prawna świadczona jest w zależności od potrzeb Klienta w siedzibie Kancelarii, w miejscu wskazanym przez Klienta, drogą elektroniczną lub telefoniczną.
 • Specjalizacje
  1. PRAWO CYWILNE
  2. PRAWO KARNE
  3. PRAWO PRACY
  4. PRAWO RODZINNE I OPIEKUŃCZE
  5. PRAWO SPADKOWE
 • Języki obce
  1. angielski
Zespół kancelarii
 • Iwona Zubrzycka-Zięba
  Specjalizuje się w prawie procesowym, w szczególności z zakresu prawa cywilnego (w tym prawa rodzinnego i spadkowego) oraz prawa karnego. Posługuje się językiem angielskim.

Wpisz swoje dane, aby skontaktować się z kancelarią

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zawarte w formularzu zapytanie.

Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego.
Wysyłanie zgłoszenia zakończyło się powodzeniem.